O nas

 

 

W naszej pracowni powstają wyjątkowe lustra! TaRama © to rodzinna firma, która łączy wysublimowane piękno z nowoczesnym i niepowtarzalnym designem. Pragniemy aby nasze autorskie produkty wnosiły do domów naszych klientów wdzięk i subtelną oryginalność. Mamy nadzieję, że pomogą one stworzyć wnętrza wysmakowane, pełne nieformalnej elegancji i nowoczesnej świeżości.

Inspiracje czerpiemy z piękna które nas otacza, przyrody, zabytków architektury, muzyki. Podróże, które są naszą pasją stają się jednocześnie kopalnią pomysłów i pożywką dla wyobraźni. Jesteśmy bacznymi obserwatorami i pociągają nas unikatowe szczegóły otaczającego nas świata, a wszystkie nasze pasje oraz talenty mają realny wpływ na przedmioty, które projektujemy i wytwarzamy.

W proces kreowania wkładamy serce - dzięki temu powstają rzeczy niebanalne ale jednocześnie pełne subtelności, eleganckie w formie oraz trwałe. Bazujemy na naturalnych i ekologicznych materiałach. Uważamy, że najciekawsze produkty powstają z połączenia tradycyjnych materiałów i szczypty nowoczesnej technologii. Wiemy też, że jedynie praca rąk ludzkich nadaje przedmiotom codziennego użytku duszę, której coraz częściej brakuje we wnętrzach. Stawiamy sobie wyzwanie - przywrócić domowemu otoczeniu styl, oryginalność i wspomnianą duszę - a te wartości mogą zagościć jedynie we wnętrzach urządzonych z pasją.

Zyskaj 5% rabatu na pierwsze zakupy

Jednorazowy rabat dla nowych klientów na pierwsze zakupy.

Udanych zakupów!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.